• BIST 96.142
 • Altın 241,889
 • Dolar 5,8854
 • Euro 6,5675
 • İstanbul 16 °C
 • Ankara 9 °C

DAYAN MÜSLÜMANLAR İNSANLIK ÖLÜYOR

Nevin KILIÇ

Türkiye Cumhuriyeti Üzerine oynanan oyunlar bitmiyor. Bitmez. Çünkü her zaman Avrupa’nın, Amerika’nın Rusya’nın ve diğer ülkelerin iştahını kabartan bir pastadır. Türkiye’yi bölmeye çalışan ülkeler içerde ve dışarıda terör yaratarak ülkeleri savaşa zorlamaya ve bu şekilde kendileri zahmetsizce o ülkeyi sömürgesine ve himayesine almaya çalışmaktadır. Yıllarca Müslüman ülkelere yapılan bu. Gizlide din savaşı açıktan ekonomik savaşlar yapılmaktadır.

Olimpos dağının çocukları Hira dağının çocuklarına karşı. Bu savaş Haçlının İslamiyet yaygınlaşıp dünyada Müslümanların artmasıyla sürdürdüğü din savaşlarıdır. Haçlılar geçmişte kaybettikleri din savaşlarını günümüzde farklı yöntem ve silahlarla kazanmaya,  Müslüman ülkeleri yok etmeye çalışıyorlar.  Son dönemlerde dünyada Müslümanlara ve Türklere karşı zulümler artmış, insanlar zalimce öldürülmektedir. Ne yazık ki Amerika, İngiltere ve AB ülkeleri, Rusya başta olmak üzere dünya insan hakları denen ikiyüzlü insanlar sadece film izler gibi izliyorlar. Biliyoruz ki bu savaşların arkasında zaten kendileri var. Bir Hristiyan ölse dünya ayağa kalkar bin Müslüman öldürülüyor kimsenin kılı kıpırdamıyor.

-  İran ırak savaşı ve ölen binlerce Müslüman.

-  İsrail Filistin savaşı ölen binlerce Müslüman.

- Mısır ve Libya’da ölenler Müslüman.

- Musul da, Suriye’de Ölenler evsiz barksız aç kalan yine Müslümanlar.  Neden Ölenler Müslüman diye sorsak kaç çeşit cevap alırız.

 Cevap;

 1-petrol

 2-Din savaşı

 3- Yeraltındaki madenler başta (Bor yatakları)  ülkelere ve sahip oldukları yer altı zenginliklerine göre cevap sayısı değişmektedir.

Önce Türkiye etrafındaki Müslüman Ülkeler parçalanıp paylaşılacak daha sonra sıra Türkiye’ye gelecek.  Bu arada Türkiye içerde ve dışarda terörle mücadele edecek. Özellikle dünya tek Pazar haline getirilmek isteniyor.  Tek tip insan profili yaratılacak, tek din, tek kültür ve bütün dünya tek bir millet olacak. Bunun arkasında Amerika ve İngiltere var. Onların yandaşları destekçileri Avrupa birliği Ülkeleri. Her ülkenin Müslüman ve Türk devletlerinde ajanları var. Bu ajanlar o kadar iyi eğitilmiş ve bulundukları ülkeleri karıştırıp halkı birbirine düşürmek için eğitim almışlar ki halk asla ayırt edemez. Amerikan ajan filmleri ustaca yapılmış ve ülkelerde oynanıyor. Tıpkı Amerikan ajanı Fetullah Gülen gibi.

Suriye’de yaşanan savaşlardan Ülkemize sığınan mültecilere sahip çıktığımız kadar Avrupa çıkmamış insanlık dışı muamelelerle karşılaşmışlardır.

Halep ve Musul yanıyor. İnsanlar teknolojinin en gelişmiş silahlarına karşı savaşacak teçhizatları yok. Evleri yaşam alanları yerle bir edilmiş. Çocuklar anne babasını kaybetmiş aç susuz ateş içinde yaşam mücadelesi veriyor. Savaşın en vahşeti yaşanıyor. Tarihte hiçbir savaşta hastanelere, insanların rızıklarına, ibadethanelerine, çocuklara bu kadar vahşet yaşanmamış yakılıp yıkılmamış.   Günümüzde insanlık ölmüş te ağlayanı yok.  

Hani dili, rengi, ülkesi neresi olursa olsun Araplar Müslümanlar neredesiniz. Biz Komşusu aç iken tok olan bizden değildir diyen Peygamberimiz Hz. Muhammedin Ümmetleri değilmiyiz?  Komşularımız öldürülüyor neredesiniz?

Arap ülkeleri ve diğer Müslüman Ülkeler ne yazık ki izlemekle yetiniyor. Burada çırpınan tek ülke Türkiye. Bu nedenle Dünyadaki Bütün Türklerin birleşmesi ve Türk Birliği kurulması gerektiğini düşünüyorum. Avrupa birliği var. Arap birliği var neden dünyada Türk Birliği olmasın.  Eminim dünya bundan korkuyor Türkler birleşirse daha da güçlenecek korkusu var. Bunu engellemek için Türklere karşı düşmanlıkları artırılarak İslami fobi ile Müslümanlar hedef alınmaktadır. Dünya ne yaparsa yapsın zafer her zaman Türklerin ve Müslümanların olacaktır. Yeter ki biz bilinçli, yüreği Allah ve vatan,  millet sevgisiyle dolu nesiller yetiştirelim. Kardeşliğimize kin nefret tohumları ektirmeyelim. Sırt sırta verip vatanımızı koruyalım. Hainlere fırsat vermeyelim. Birlik beraberlik ve düzenimize sahip çıkalım. Allah Yar ve Yardımcımız olsun. Nevin KILIÇ

 

 

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Dikkat! Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Sivas Bülteni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 505 152 45 78