• BIST 105.268
  • Altın 162,850
  • Dolar 3,9604
  • Euro 4,6498
  • İstanbul 6 °C
  • Ankara -2 °C

CHP Aday Listesi

Merakla beklenen CHP milletvekili adayları belli oldu. 1 Kasım'da gerçekleştirilecek erken seçimlerde yer alacak CHP milletvekili adaylarının il il sıralı listesini haberimizin sonunda bulabilirsiniz.
CHP Aday Listesi

1 Kasım'da yapılacak seçimler öncesinde CHP milletvekili adaylarını belirlemek için çalışmalar tamamlandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Parti Meclisi (PM) toplantısı sona erdi.

 

Bu toplantıda Merkez Yönetim Kurulu'nun (MYK) belirlediği CHP milletvekili adayları listelerinde değişikliğe gidildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik, Boğaziçi Üniversitesi'nden istifa eden Koray Çalışkan, Sosyalist Enternasyonel Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran ve Genel Başkan Başdanışmanlarından  Erdal Aksünger CHP milletvekili adayları listesinde yer almadı.

 

MYK'nın ardından PM'de CHP milletvekili adayları listesinde bazı değişiklikler yapıldı. 7 Haziran 2015'te gerçekleştirilen genel seçimlerde İstanbul 3. Bölge 7. sıradan giren ve milletvekili seçilen Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik bu kez CHP milletvekili adayları arasında yer almadı. Onun yerine CHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bekaroğlu bu sıradan CHP milletvekili adayı olarak gösterildi. Mehmet Bekaroğlu 7 Haziran seçimlerinde İstanbul 3. Bölge 9. sıradan aday gösterilmişti.

 

Öte yandan Mehmet Bekaroğlu'nun sıralamada üst sıralara yükseltilmesinin ardından boşa çıkan İstanbul 3. Bölge 9. sıra için Boğaziçi Üniverstesi öğretim üyeliğinden istifa eden Doç. Dr. Koray Çalışkan'ın ismi açıklanmıştı ancak Koray Çalışkan'da CHP milletvekili adayları listesinde yer alamadı. Onun yerine Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu, CHP milletvekili adayları arasına girdi.

 

Olaylı bir şekilde partiden istifa eden eski Üsküdar müftüsü İhsan Özkes'in yerine Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya listeye girdi. Akkaya, İstanbul 1. Bölge 11. sıradan CHP milletvekili adayları arasına girdi. Genel Başkan Yardımcılarından Murat Özçelike ve Ercan Karakaş ise liste dışında kaldı.

 

Hakkındaki bazı iddialar nedeniyle, yeniden aday olup olmayacağı merak konusu olan Gamze Akkuş İlgezdi, İstanbul Birinci Bölge ikinci sıradaki yerini korudu. Eski Genel Başkan Deniz Baykal ile Muharrem İnce de yerini koruyan milletvekillerinden oldu. Baykal, Antalya ikinci sıradan,İnce ise Yalova birinci sıradantekrar aday gösterildi.

 

Türkiye'nin Duşanbe Büyükelçiği'nden istifa eden eskiMusul BaşkonsolosuÖztürk Yılmaz, Ardahan milletvekiliadayı olarak listeye girdi. Eski RTÜK üyesi Ali Öztunç da, Kahramanmaraş birinci sıradan milletvekili adayı olarak gösterildi. CHP bu iki ilde milletvekili çıkaramamıştı. Gaziantep Milletvekili, birinci sırada yer alan Mehmet Şeker'in yerine Gaziantep Belediye Başkan adayı olan Akif Ekici getirildi. Şeker, 4. sıraya kaydırıldı. Tokat Milletvekili, birinci sırada yer alan Orhan Düzgün'ün yerine de Kadim Durmaz aday gösterildi. Tunceli'de de değişikliğe gidilerek iş adamı Gürsel Erol birinci sıradan aday gösterildi.

 

Adaylık başvurusu yapan Sosyalist Enternasyonel Genel Başkan Yardımcısı, 24. Dönem İstanbul Milletvekili Umut Oran ve Genel Başkan Başdanışmanlarından Erdal Aksünger aday gösterilmedi.

 

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TAM LİSTESİ

 

iSTANBUL 1. Bölge 1 ŞAFAK PAVEY YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ

İSTANBUL 1. Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ YÜKSEK LİSANS DİŞ HEKİMİ

İSTANBUL 1. Bölge 3 GÜRSEL TEKİN LİSE YÖNETİCİ

İSTANBUL 1. Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ LİSE GAZETECİ

İSTANBUL 1. Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ YÜKSEK LİSANS MALİYECİ

İSTANBUL 1. Bölge 6 MAHMUT TANAL ÜNİVERSİTE AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge 7 İLHAN KESİCİ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS

İSTANBUL 1. Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ

İSTANBUL 1. Bölge 9 KORAY ÇALIŞKAN YÜKSEK LİSANS AKADEMİSYEN-GAZETECİ

İSTANBUL 1. Bölge 10 ONURSAL ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

İSTANBUL 1. Bölge 11 ALİ ÖZCAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

İSTANBUL 1. Bölge 12 METİN AĞIRMAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

İSTANBUL 1. Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ

İSTANBUL 1. Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ YÜKSEK LİSANS EKONOMİST

İSTANBUL 1. Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL ÜNİVERSİTE DOKTOR

İSTANBUL 1. Bölge 16 İRFAN KARACAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK YÜKSEK LİSANS YÖNETMEN

İSTANBUL 1. Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK ÜNİVERSİTE EKONOMİST

İSTANBUL 1. Bölge 19 MUSTAFA CAN ATAKLI ÜNİVERSİTE GAZETECİ

İSTANBUL 1. Bölge 20 NECDET SARAÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ

İSTANBUL 1. Bölge 21 HASAN UZUNYAYLA ORTAOKUL İŞADAMI

İSTANBUL 1. Bölge 22 OSMAN TANEY KORUTÜRKÜNİVERSİTEEMEKLİ

İSTANBUL 1. Bölge 23 İLKAY ORHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge 24 ERKAN BAŞBOĞA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

İSTANBUL 1. Bölge 25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1. Bölge 26 NURETTİN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

İSTANBUL 1. Bölge 27 HÜSNİYE KAYA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ

İSTANBUL 1. Bölge 28 ÖZGEN NAMA ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

İSTANBUL 1. Bölge 29 SÜLEYMAN GÜZEL ORTAOKUL YÖNETİCİ

İSTANBUL 1. Bölge 30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE DOKTOR

İSTANBUL 1. Bölge 31 DOĞAN ÇAKMAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

 

İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLARI

 

İSTANBUL 2. Bölge 1 SELİNA DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU ÜNİVERSİTE DENETÇİ

İSTANBUL 2. Bölge 3 MUSTAFA Sezgin Tanrıkulu YÜKSEK LİSANS AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

İSTANBUL 2. Bölge 5 SÜLEYMAN Sencer Ayata YÜKSEK LİSANS SOSYOLOG

İSTANBUL 2. Bölge 6 GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN ÜNİVERSİTE MİMAR

İSTANBUL 2. Bölge 7 KADRİ Enis Berberoğlu ÜNİVERSİTE EKONOMİST

İSTANBUL 2. Bölge 8 DİDEM ENGİN YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS

İSTANBUL 2. Bölge 9 MUSTAFA SARIGÜL ÜNİVERSİTE İŞADAMI

İSTANBUL 2. Bölge 10 YÜKSEL MANSUR KILINÇ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

İSTANBUL 2. Bölge 11 CENGİZ ALP YÜKSEK LİSANS DOKTOR

İSTANBUL 2. Bölge 12 ÇETİN SOYSAL LİSE EMEKLİ

İSTANBUL 2. Bölge 13 MELDA ONUR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

İSTANBUL 2. Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ

İSTANBUL 2. Bölge 15 GÜL YÜKSEL ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ

İSTANBUL 2. Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT

İSTANBUL 2. Bölge 17 İNAN GÜNEY YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 2. Bölge 18 DURSUN BULUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

İSTANBUL 2. Bölge 19 ÖZGÜR KOÇAK YÜKSEKOKUL İŞADAMI

İSTANBUL 2. Bölge 20 MEHMET ERCAN KARAKAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

İSTANBUL 2. Bölge 21 GÜVEN KARATAŞ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

İSTANBUL 2. Bölge 22 SEYFULLAH BEYSÜLENÜNİVERSİTEEMEKLİ

İSTANBUL 2. Bölge 23 MUSTAFA OZAN ŞER ÜNİVERSİTE İŞADAMI

İSTANBUL 2. Bölge 24 TEVFİK CEM TÜZÜN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

İSTANBUL 2. Bölge 25 MEHMET SEVİGEN LİSE İŞADAMI

İSTANBUL 2. Bölge 26 HÜLYA GÜNTAŞ YÜKSEKOKUL ÖĞRETMEN

 

İSTANBUL 3. BÖLGE ADAYLARI

 

İSTANBUL 3. Bölge 1 BİHLUN TAMAYLIGİL ÜNİVERSİTE EKONOMİST

İSTANBUL 3. Bölge 2 İLHAN CİHANER ÜNİVERSİTE AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge 3 ENGİN ALTAY ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ

İSTANBUL 3. Bölge 4 ALİ ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR

İSTANBUL 3. Bölge 5 erdoğan toprak YÜKSEKOKUL YÖNETİCİ

İSTANBUL 3. Bölge 6 EREN ERDEM LİSE GAZETECİ

İSTANBUL 3. Bölge 7 MURAT ÖZÇELİK ÜNİVERSİTE EMEKLİ

İSTANBUL 3. Bölge 8 ZEYNEL EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge 9 Mehmet Bekaroğlu ÜNİVERSİTE DOKTOR

İSTANBUL 3. Bölge 10 SİBEL ÖZDEMİR YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

İSTANBUL 3. Bölge 11 EMİNE GÜLİZAR EMECAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

İSTANBUL 3. Bölge 12 EFKAN BOLAÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge 13 ÖZGÜR KARABAT ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3. Bölge 14 SÜLEYMAN ÇELEBİ İLKOKUL SENDİKACI

İSTANBUL 3. Bölge 15 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ

İSTANBUL 3. Bölge 16 ERHAN BOZAN ÜNİVERSİTE İŞADAMI

İSTANBUL 3. Bölge 17 TÜLAY ATEŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge 18 MEHTAP ALBAYRAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

İSTANBUL 3. Bölge 19 RIZA AKPOLAT ÜNİVERSİTE TURİZMCİ

İSTANBUL 3. Bölge 20 HÜSEYİN AYDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI

İSTANBUL 3. Bölge 21 KEMAL ÇEBİ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI

İSTANBUL 3. Bölge 22 NURCAN ŞANLI YÜKSEKOKUL İŞKADINI

İSTANBUL 3. Bölge 23 ŞAHANIM METER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

İSTANBUL 3. Bölge 24 TAŞKAN UYSAL LİSE SERBEST

İSTANBUL 3. Bölge 25 İBRAHİM YENER ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

İSTANBUL 3. Bölge 26 YEGÂNE GÜLEY YÜKSEK LİSANS AVUKAT

 

İSTANBUL 3. Bölge 27 HÜSEYİN AKSU ÜNİVERSİTEYÖNETİCİ

İSTANBUL 3. Bölge 28 KEMAL DENİZ BOZKURT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

İSTANBUL 3. Bölge 29 SELAMİ DEĞİRMENCİ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3. Bölge 30 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR LİSE SERBEST

İSTANBUL 3. Bölge 31 ALİ ULVİ GÖKBULAK ÜNİVERSİTE EKONOMİST

 

İZMİR 1. BÖLGE ADAYLARI

 

İZMİR 1. Bölge 1 SELİN SAYEK BÖKE ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI

İZMİR 1. Bölge 2 MUSA ÇAM ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ

İZMİR 1. Bölge 3 AHMET Tuncay Özkan ÜNİVERSİTE GAZETECİ

İZMİR 1. Bölge 4 TACETTİN BAYIR LİSE İŞADAMI

İZMİR 1. Bölge 5 ÖZCAN PURÇU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

İZMİR 1. Bölge 6 ALİ YİĞİT LİSE İŞLETMECİ

İZMİR 1. Bölge 7 MURAT BAKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

İZMİR 1. Bölge 8 MUHSİN KURT LİSE İŞADAMI

İZMİR 1. Bölge 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

İZMİR 1. Bölge 10 EDNAN ARSLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

İZMİR 1. Bölge 11 SABRİ ERGÜL ÜNİVERSİTE AVUKAT

İZMİR 1. Bölge 12 SEVDA ERDAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT

İZMİR 1. Bölge 13 TURGAY BOZOĞLU YÜKSEK LİSANS EKONOMİST

 

ANKARA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

Ankara 1. bölge adayları

 

ANKARA 1. Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

ANKARA 1. Bölge 2 NECATİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 3 TEKİN Bingöl ÜNİVERSİTE DOKTOR

ANKARA 1. Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA ÜNİVERSİTE İŞKADINI

ANKARA 1. Bölge 5 LEVENT GÖK ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

ANKARA 1. Bölge 8 HİKMET TEPE ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 9 GAMZE TAŞCIER ÜNİVERSİTE ECZACI

ANKARA 1. Bölge 10 EMRE DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 11 SELAHATTİN EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 12 DURDU ÖZBOLAT LİSE İŞADAMI

ANKARA 1. Bölge 13 SEMA AKSOY ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 14 KAZIM SÖNMEZ ÜNİVERSİTE EMEKLİ

ANKARA 1. Bölge 15 FARUK ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE SENDİKACI

ANKARA 1. Bölge 16 ERDOĞAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 1. Bölge 17 BİRSEN TEMİR ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ

ANKARA 1. Bölge 18 İLYAS GÜVEN EROĞLU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

 

Ankara 2. bölge adayları

 

ANKARA 2. Bölge 1 ŞENAL SARIHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 2. Bölge 2 MURAT EMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 2. Bölge 3 AHMET Haluk Koç ÜNİVERSİTE DOKTOR

ANKARA 2. Bölge 4 NİHAT YEŞİL ÜNİVERSİTE SERBEST

ANKARA 2. Bölge 5 ALİRIZA ERBAY ÜNİVERSİTE DOKTOR

ANKARA 2. Bölge 6 CELALETTİN KOÇ LİSE İŞADAMI

ANKARA 2. Bölge 7 SEMRA DİNÇER ÜNİVERSİTE Ekonomist

ANKARA 2. Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 2. Bölge 9 ALİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANKARA 2. Bölge 10 SERVET ÜNSALÜNİVERSİTE DOKTOR

ANKARA 2. Bölge 11 SELMA ERGEN ÜNİVERSİTE SERBEST

ANKARA 2. Bölge 12 HAYDAR DOĞAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ

ANKARA 2. Bölge 13 ABİDİN ŞAHİN YÜKSEK LİSANS AVUKAT

ANKARA 2. Bölge 14 UFUK ATAÇ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

 

İZMİR 2. BÖLGE ADAYLARI

 

İZMİR 2. Bölge 1 Zeynep Altıok ÜNİVERSİTE YAZAR

İZMİR 2. Bölge 2 Kemal Kılıçdaroğlu ÜNİVERSİTE HESAP UZMANI

İZMİR 2. Bölge 3 ZEKERİYA TEMİZEL ÜNİVERSİTE EKONOMİST

İZMİR 2. Bölge 4 MUSTAFA ALİ BALBAY ÜNİVERSİTE GAZETECİ

İZMİR 2. Bölge 5 aytun çıray ÜNİVERSİTE DOKTOR

İZMİR 2. Bölge 6 ATİLA SERTEL ÜNİVERSİTE GAZETECİ

İZMİR 2. Bölge 7 KAMİL OKYAY SINDIR ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

İZMİR 2. Bölge 8 ALİ ENGİN ÜNİVERSİTE İŞADAMI

İZMİR 2. Bölge 9 HÜSEYİN SEZER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

İZMİR 2. Bölge 10 ÜLKÜMEN RODOPLU ÜNİVERSİTE DOKTOR

İZMİR 2. Bölge 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ ÜNİVERSİTE TEKNİSYEN

İZMİR 2. Bölge 12 TAHA OKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR

İZMİR 2. Bölge 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ ÜNİVERSİTE GAZETECİ

 

CHP ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI LİSTESİ

 

ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT

ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST

ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

ADANA 4 Aydın USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR

ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE DOKTOR

ADANA 8 AHMET ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR

ADANA 9 ABDULLAH SEDAT DOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT

ADANA 11 AKİF KEMAL AKAY ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

ADANA 12 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ

ADANA 13 YÜKSEL KARAASLAN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

ADANA 14 ORHAN SÜMER LİSE SERBEST

 

CHP ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ADIYAMAN 1 MEHMET SELÇUK TABAK ÜNİVERSİTE DOKTOR

ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN TUTDERE ÜNİVERSİTE AVUKAT

ADIYAMAN 3 FATMA ULUBEY YÜKSEKOKUL GAZETECİ

ADIYAMAN 4 MEHMET KARAHAN İLKOKUL İŞADAMI

ADIYAMAN 5 KARİP BOZKURT LİSE SERBEST

 

AFYON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KAYIKCI ÜNİVERSİTE AVUKAT

AFYONKARAHİSAR 2 MEHMET ALİ ECER ÜNİVERSİTE DOKTOR

AFYONKARAHİSAR 3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ LİSE TİCARET

AFYONKARAHİSAR 4 YALÇIN GÖRGÖZ LİSE SERBEST

AFYONKARAHİSAR 5 BEKİR KASAP ÜNİVERSİTE MEMUR

 

AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

AĞRI 1 CEMİL ERHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

AĞRI 2 MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ

AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL İLKOKUL EMEKLİ

AĞRI 4 ERKAN SAYAN YÜKSEKOKUL ESNAF

 

AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

AKSARAY 1 MEHMET ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI

AKSARAY 2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE ÜNİVERSİTE EMEKLİ

AKSARAY 3 MEHMET ALİ TOPAÇ İLKOKUL EMEKLİ

 

AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER ÜNİVERSİTE AVUKAT

AMASYA 2 RAMİS TOPAL LİSE İŞADAMI

AMASYA 3 DEVRİM ERSOY ÜNİVERSİTE TİCARET

 

ANTALYA CHP ADAYLARI

 

ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA ÜNİVERSİTE DOKTOR

ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL YÜKSEK LİSANS AVUKAT

ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN ÜNİVERSİTE DOKTOR

ANTALYA 5 DEVRİM KÖK YÜKSEKOKUL TURİZMCİ

ANTALYA 6 FİGEN ÇALIKUŞU ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK ÜNİVERSİTE SAVCI

ANTALYA 8 NUSRET BAYAR YÜKSEKOKUL EĞİTİMCİ

ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANTALYA 10 SULTAN YEGEN ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ ÜNİVERSİTE DOKTOR

ANTALYA 12 CAVİT ARI ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANTALYA 13 GÜRKUT ACAR ÜNİVERSİTE AVUKAT

ANTALYA 14 İBRAHİM KESER YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

 

ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ARDAHAN 1 ENSAR ÖĞÜT ÜNİVERSİTE İŞADAMI

ARDAHAN 2 SEZGİN KAYA ÜNİVERSİTE İŞADAMI

ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

 

AYDIN ADAYLARI LİSTESİ

 

AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR ÜNİVERSİTE DOKTOR

AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ LİSE İŞADAMI

AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY ÜNİVERSİTE AVUKAT

AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ

AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT YÜKSEK LİSANS İŞLETMECİ

AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE BİYOLOG

 

BALIKESİR ADAYLARI LİSTESİ

 

BALIKESİR 1 MEHMET TÜM YÜKSEKOKUL İŞADAMI

BALIKESİR 2 AHMET AKINLİSE SANAYİCİ

BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA ÜNİVERSİTE AVUKAT

BALIKESİR 4 FİKRET ŞAHİN ÜNİVERSİTE DOKTOR

BALIKESİR 5 ALİ KEMAL DEVECİLER ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

BALIKESİR 6 ENSAR AYTEKİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

BALIKESİR 7 İRFAN BARIŞ LİSE EMEKLİ

BALIKESİR 8 İSMAİL AYNUR YÜKSEKOKUL MALİ MÜŞAVİR

 

BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

BARTIN 2 AYSU BANKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT

 

BATMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

BATMAN 1 CELAL AYHAN LİSE İŞADAMI

BATMAN 2 AHMET DURMAZ ORTAOKUL MÜTEAHHİT

BATMAN 3 KEMAL DEMİR İLKOKUL MÜTEAHHİT

BATMAN 4 MENDÜH DOĞRU İLKOKUL SERBEST

 

BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL LİSE YÖNETİCİ

BAYBURT 2 ÖNAL AŞUT İLKOKUL ÇİFTÇİ

 

BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN LİSE İŞADAMI

BİLECİK 2 ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET ÜNİVERSİTE AVUKAT

 

BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

BİNGÖL 1 AHMET BAZANCİR LİSE EMEKLİ

BİNGÖL 2 KEMAL SATICI ÜNİVERSİTE EMEKLİ

BİNGÖL 3 HÜSEYİN NEGÜZEL İLKOKUL İŞÇİ

 

BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

BİTLİS 1 NASİP UYĞAN YÜKSEKOKUL OPERATÖR

BİTLİS 2 MEHMET KAÇAR ORTAOKUL SERBEST

BİTLİS 3 MEVLAN KARABAĞ ORTAOKUL ESNAF

 

BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

BOLU 1 TANJU ÖZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

BOLU 2 YUSUF RENKLİ ÜNİVERSİTE AVUKAT

BOLU 3 MEHMET BURAK COP YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

 

BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

BURDUR 1 MEHMET GÖKER ÜNİVERSİTE DOKTOR

BURDUR 2 KADİR KOÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

BURDUR 3 OKAN KURD ÜNİVERSİTE ECZACI

 

BURSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

BURSA 1 LALE KARABIYIK YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

BURSA 2 CEYHUN İRGİL ÜNİVERSİTE DOKTOR

BURSA 3 ORHAN SARIBALÜNİVERSİTEMÜHENDİS

BURSA 4 ERKAN AYDIN ÜNİVERSİTE ECZACI

BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT

BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT ÜNİVERSİTE İŞADAMI

BURSA 7 ASÜDE ŞENOL ÜNİVERSİTE AVUKAT

BURSA 8 NURAY ÇOHAN ÜNİVERSİTE MİMAR

BURSA 9 İSMET KARACA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ

BURSA 10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

BURSA 11 DENİZ BAYKAL ÜNİVERSİTE AVUKAT

BURSA 12 ÖZGÜR ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

BURSA 13 NECATİ ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

BURSA 14 ŞADİ ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ

BURSA 15 ERKAN DÖNMEZ LİSE YÖNETİCİ

BURSA 16 AYŞE ŞAHİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

BURSA 17 İNAN KESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

BURSA 18 METİN ÇELİK LİSE ESNAF

 

ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK ÜNİVERSİTE AVUKAT

ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ LİSE YÖNETİCİ

ÇANAKKALE 3 AHMET KÜÇÜK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

ÇANAKKALE 4 ALİ SARIBAŞ ÜNİVERSİTE MİMAR

 

ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI

ÇANKIRI 2 İLHAN TEKİN LİSE EMEKLİ

 

ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ÇORUM 1 TUFAN KÖSE ÜNİVERSİTE AVUKAT

ÇORUM 2 MUHARREM BOZDOĞAN LİSE ANTRENÖR

ÇORUM 3 DİNÇER SOLMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT

ÇORUM 4 SAİM TOPGÜL İLKOKUL SERBEST

 

DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

DENİZLİ 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA ÜNİVERSİTE AVUKAT

DENİZLİ 4 ADİL DEMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT

DENİZLİ 5 AHMET DİVARCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

DENİZLİ 6 HALİS ÖDELYÜKSEK LİSANSİŞADAMI

DENİZLİ 7 ADNAN KESKİN ÜNİVERSİTE AVUKAT

 

CHP DİYARBAKIR ADAYLARI

 

DİYARBAKIR 1 MUHSİN KOÇYİĞİT ÜNİVERSİTE EKONOMİST

DİYARBAKIR 2 GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT

DİYARBAKIR 3 GÜLABİ ŞİMŞEK ÜNİVERSİTE MİMAR

DİYARBAKIR 4 MURAT UZUN ÜNİVERSİTE ECZACI

DİYARBAKIR 5 MAHMUT AZİZ ŞERAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI

DİYARBAKIR 6 ASLI AÇIKGÖZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

DİYARBAKIR 7 MUSTAFA BOZ ÜNİVERSİTE AVUKAT

DİYARBAKIR 8 AYŞE YELKOVAN ÜNİVERSİTE EMEKLİ

DİYARBAKIR 9 BURHAN ALTAY LİSE EMEKLİ

DİYARBAKIR 10 VEYSİ ERGÜN YÜKSEKOKUL SERBEST

 

DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

DÜZCE 1 ZAFER TEBER ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

DÜZCE 2 ALİ FUAT ŞAŞOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR

DÜZCE 3 ÖMER TAŞLI YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

 

EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

EDİRNE 2 ERDİN BİRCAN LİSE İŞADAMI

EDİRNE 3 GÜRKAN GÜNESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

 

ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ELAZIĞ 1 FEYZİ SEPTİOĞLU LİSE MÜTEAHHİT

ELAZIĞ 2 YAŞAR KARABULUT ÜNİVERSİTE EMEKLİ

ELAZIĞ 3 MUSTAFA YAVUZ LİSE GAZETECİ

ELAZIĞ 4 FADİME YILMAZ ÜNİVERSİTE SERBEST

 

ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN ÜNİVERSİTE DOKTOR

ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ YÜKSEK LİSANS MEMUR

 

ERZURUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ERZURUM 1 GONCA AYTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

ERZURUM 2 İSMAİL İME LİSE EMEKLİ

ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT ÜNİVERSİTE GAZETECİ

ERZURUM 4 DİLEK SOMUN İLKOKUL SERBEST

ERZURUM 5 ŞABAN OTURGAN ÜNİVERSİTE SERBEST

ERZURUM 6 EDİP CENGİZ YÜKSEKOKUL EMEKLİ

 

ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER ÜNİVERSİTE DOKTOR

ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER ÜNİVERSİTEGAZETECİ

ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN YÜKSEL ÜNİVERSİTE AVUKAT

ESKİŞEHİR 4 ERMAN GÖLET ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

ESKİŞEHİR 5 METİN TOMSUK ÜNİVERSİTE EMEKLİ

ESKİŞEHİR 6 ERDAL ÇAKICIER LİSE İŞADAMI

 

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

GAZİANTEP 1 MEHMET ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR

GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

GAZİANTEP 3 ALİ PERİ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

GAZİANTEP 4 ALİ SAYIN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ

GAZİANTEP 5 ERDAL GEÇİT ÜNİVERSİTE AVUKAT

GAZİANTEP 6 SELİM KARAHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

GAZİANTEP 7 MİRAY ÇANKAYA BULUT ÜNİVERSİTE AVUKAT

GAZİANTEP 8 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

GAZİANTEP 9 MAHMUT KOZBAŞ ÜNİVERSİTE VETERİNER

GAZİANTEP 10 ADİLE MERVE ALTINBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

GAZİANTEP 11 SEMRA HARMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ

GAZİANTEP 12 AHMET ŞAHİN SEYRAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

 

GİRESUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI

GİRESUN 2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI

GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN LİSE İŞÇİ

GİRESUN 4 BASRİ GÜRSOY ÜNİVERSİTE ECZACI

 

GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA GÜLTEKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

GÜMÜŞHANE 2 EDA ÇUBUKÇU ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

 

HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

HAKKARİ 1 YAKUP SAMİOĞLU YÜKSEKOKUL MEMUR

HAKKARİ 2 GİYASETTİN KOÇ İLKOKUL İŞADAMI

HAKKARİ 3 KEREM KORKMAZ LİSE SERBEST

 

HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

HATAY 1 HİLMİ YARAYICI ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

HATAY 2 MEVLÜT DUDU ÜNİVERSİTE AVUKAT

HATAY 3 SERKAN TOPAL ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ

HATAY 4 BİROL ERTEM ÜNİVERSİTE DOKTOR

HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR

HATAY 6 SUZAN ALHASOĞLULİSEMUHASEBECİ

HATAY 7 SONAY AYKUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

HATAY 8 MEHMET GÖZEL LİSE TİCARET

HATAY 9 BİLGEN DUMAN ÜNİVERSİTE KİMYAGER

HATAY 10 DÖNDÜ DİLAN BEDİR ÜNİVERSİTE ECZACI

 

IĞDIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

IĞDIR 1 ADİL AŞIRIM ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

 

ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ISPARTA 1 İRFAN BAKIR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI

ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ

ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN ORTAOKUL ÇİFTÇİ

 

KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

KAHRAMANMARAŞ 1 KAMİL DALKARALİSESANAYİCİ

KAHRAMANMARAŞ 2 AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

KAHRAMANMARAŞ 4 HİLMİ EMRE KAZANCI ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

KAHRAMANMARAŞ 5 KİBAR ÖZDEMİR LİSE İŞLETMECİ

KAHRAMANMARAŞ 6 SELİM SÜMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT

KAHRAMANMARAŞ 7 FATİH VİCDAN LİSE MUHASEBECİ

KAHRAMANMARAŞ 8 DURAN ÖZDAL ÜNİVERSİTE İŞADAMI

 

KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

KARABÜK 1 CEVDET AKAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI

KARABÜK 2 MUSTAFA AKAY YÜKSEKOKUL GAZETECİ

KARAMAN 1 MUSTAFA CEM KAĞNICI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

KARAMAN 2 UYGAR TALAY ÜNİVERSİTE ECZACI

 

KARS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

KARS 1 ZEKİ NACİTARHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ

KARS 2 ERKAN KARAGÖZ ÜNİVERSİTE HUKUKÇU

KARS 3 AYSEL SADAK İLTAŞ YÜKSEK LİSANS GAZETECİ

 

KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

KASTAMONU 1 AHMET CANER YENİDÜNYA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

KASTAMONU 2 HASAN ŞEN YÜKSEKOKUL EMEKLİ

KASTAMONU 3 YILMAZ KARAKOÇ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI

 

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK YÜKSEK LİSANS DOKTOR

KAYSERİ 2 ALİ PAŞA TAN ÜNİVERSİTE MALİYECİ

KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI

KAYSERİ 4 FEYZULLAH KESKİN ÜNİVERSİTE SERBEST

KAYSERİ 5 TÜLİN TEMEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

KAYSERİ 6 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT

KAYSERİ 7 AYHAN GÜLSOY ÜNİVERSİTE EMEKLİ

KAYSERİ 8 MUSTAFA UTKU SARI ÜNİVERSİTE AVUKAT

KAYSERİ 9 NAHİDE SEVGİ YALÇIN YÜKSEKOKUL EMEKLİ

 

KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

KIRIKKALE 1 MURAT ÇAKIRCA ÜNİVERSİTE AVUKAT

KIRIKKALE 2 ZİYA KAVLAK ÜNİVERSİTE AVUKAT

KIRIKKALE 3 HACI ARAP KARADURMUŞ YÜKSEKOKUL EMEKLİ

 

KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN ÜNİVERSİTE MİMAR

KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDUİLKOKULESNAF

KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA SOYKAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ

 

KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

KIRŞEHİR 1 YILMAZ ZENGİN İLKOKUL İŞADAMI

KIRŞEHİR 2 RİFAT ERTEM ÜNİVERSİTE NOTER

 

KİLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

KİLİS 1 MEHMET AKİF PERKER ÜNİVERSİTE ESNAF

KİLİS 2 ÖKKAŞ ASLANTAŞ ORTAOKUL EMEKLİ

 

KOCAELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET ÜNİVERSİTE AVUKAT

KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI

KOCAELİ 4 TURAN DUMLU ÜNİVERSİTE ECZACI

KOCAELİ 5 CUMA KARAVAR LİSE İŞADAMI

KOCAELİ 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT

KOCAELİ 7 AYHAN MUTLU ÜNİVERSİTE DOKTOR

KOCAELİ 8 RASİM MERİÇ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

KOCAELİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN LİSE İŞLETMECİ

KOCAELİ 10 KEMAL NİŞANCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

KOCAELİ 11 SABRİYE ŞAHİN LİSE EMEKLİ

 

KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT ÜNİVERSİTE DOKTOR

KONYA 2 GÜLSÜM FİLORİNALI ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

KONYA 3 MEHMET TURGAY BİLGE ÜNİVERSİTE AVUKAT

KONYA 4 ALİ CEMAL CÖMERT ÜNİVERSİTE VETERİNER

KONYA 5 MEHMET ALİ ÜNAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

KONYA 6 ALİ SAYAR ÜNİVERSİTE DOKTOR

KONYA 7 DENİZ İNDİBİ ÇELİK ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ

KONYA 8 HÜSEYİN YAĞCI ÜNİVERSİTE TİCARET

KONYA 9 SAİM SEZEN YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

KONYA 10 ALİ TEKİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

KONYA 11 MUSA GÖKÇE LİSE TEKNİSYEN

KONYA 12 EMİNE BALIK ÜNİVERSİTE AVUKAT

KONYA 13 MEHMET GAYRETLİ LİSE YÖNETİCİ

KONYA 14 MEHMET TOPBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

 

KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAPÜNİVERSİTEDOKTOR

KÜTAHYA 2 MEHMET AYDIN UZUN ORTAOKUL İŞADAMI

KÜTAHYA 3 FİSUN YILDIZ LİSE EV HANIMI

KÜTAHYA 4 İBRAHİM SOLMAZ YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

 

MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

MALATYA 1 VELİ AĞBABA ÜNİVERSİTE İŞADAMI

MALATYA 2 HULİSİ PORGALI LİSE İŞADAMI

MALATYA 3 BERNA KARADAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

MALATYA 4 MEMBA KUŞCU ÜNİVERSİTE AVUKAT

MALATYA 5 YUSUF SÜRÜCÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT

MALATYA 6 ETEM KÖRÜKMEZ LİSE İŞADAMI

 

MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL ÜNİVERSİTE ECZACI

MANİSA 2 MAZLUM NURLU ÜNİVERSİTE AVUKAT

MANİSA 3 TUR YILDIZ BİÇER ÜNİVERSİTE DOKTOR

MANİSA 4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

MANİSA 5 SABRİ TEMEL LİSE ESNAF

MANİSA 6 SAKİNE ÖZ ÜNİVERSİTE MİMAR

MANİSA 7 ABDULLAH SAKA ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR

MANİSA 8 HASAN ÖREN LİSE İŞADAMI

MANİSA 9 SANİYE AĞGÜL ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

 

MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

MARDİN 1 MEHMET ÇİFTSÜREN LİSE ESNAF

MARDİN 2 MUHAMMED OLĞAÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

MARDİN 3 ÖZLEM KARAMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ

MARDİN 4 MEHMET FIRAT İNAL ÜNİVERSİTE SERBEST

MARDİN 5 HAMZE EFE İLKOKUL EMEKLİ

MARDİN 6 AYDIN PAKSAK ORTAOKUL ESNAF

 

MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

MERSİN 1 HÜSEYİN ÇAMAK ÜNİVERSİTE DOKTOR

MERSİN 2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

MERSİN 3 AYTUĞ ATICI ÜNİVERSİTE DOKTOR

MERSİN 4 MUSTAFA BAYSAN LİSE SANAYİCİ

MERSİN 5 SERDAL KUYUCUOĞLU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS

MERSİN 6 SİBEL GAZİ TABEL YÜKSEK LİSANS ŞEHİR PLANCISI

MERSİN 7 EBRU ÇALIŞKANÜNİVERSİTEAVUKAT

MERSİN 8 SEYİT ÖZANANAR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

MERSİN 9 ALİ KOÇ ORTAOKUL İŞADAMI

MERSİN 10 NEVİN ZAİMOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT

MERSİN 11 CELAL ÇELİK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

 

MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

MUĞLA 1 AKIN ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

MUĞLA 2 ÖMER SÜHA ALDAN ÜNİVERSİTE HUKUKÇU

MUĞLA 3 NURETTİN DEMİR ÜNİVERSİTE DOKTOR

MUĞLA 4 BURAK ERBAY ÜNİVERSİTE AVUKAT

MUĞLA 5 EMRAH DOĞU ORTAOKUL TURİZMCİ

MUĞLA 6 SÜLEYMAN GİRGİN ÜNİVERSİTE İŞÇİ

 

MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

MUŞ 1 ŞEMSETTİN ONULER LİSE ESNAF

MUŞ 2 FEVZİ GÜMÜŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

MUŞ 3 YILDIRIM PAÇAL LİSE SERBEST

 

NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

NEVŞEHİR 1 HİLMİ BÜLENT TEKİNER ÜNİVERSİTE SERBEST

NEVŞEHİR 2 CUMA YORGANCI ÜNİVERSİTE DOKTOR

NEVŞEHİR 3 OSMAN FAHRİ ERTİK ÜNİVERSİTE EMEKLİ

 

NİĞDE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

NİĞDE 1 DOĞAN ŞAFAK ÜNİVERSİTE TURİZMCİ

NİĞDE 2 SEVGİ ÖZBEK ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ

NİĞDE 3 RAMAZAN ERTAN LİSE İŞADAMI

 

ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ORDU 1 SEYİT TORUN ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI

ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR

ORDU 3 İDRİS YILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

ORDU 4 İSA YAZICI LİSE İŞLETMECİ

ORDU 5 OSMAN GÜNGÖR YÜKSEKOKUL İŞADAMI

 

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

OSMANİYE 1 NİHAT ÇERÇİ YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN

OSMANİYE 2 MURAT KOLUÇOLAK YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS

OSMANİYE 3 SERPİL DÜZGÜN LİSE EV HANIMI

OSMANİYE 4 HATİCE ERDUR YÜKSEKOKUL EMEKLİ

 

RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

RİZE 1 KENAN BIYIK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

RİZE 2 TAHSİN OCAKLI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

RİZE 3 CANDAN EYÜBOĞLUÜNİVERSİTEEMEKLİ

 

SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI

SAKARYA 2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN LİSE MÜTEAHHİT

SAKARYA 3 ERDOĞAN ISIR ÜNİVERSİTE ESNAF

SAKARYA 4 AYHAN BAL ÜNİVERSİTE SERBEST

SAKARYA 5 ELİF ASİYE BAŞER YÜKSEK LİSANS ULUSLARARASI İLİŞKİLER

SAKARYA 6 AYŞE KILIÇ ÜNİVERSİTE EMEKLİ

SAKARYA 7 ENİS CEYLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

 

SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK LİSE İŞADAMI

SAMSUN 2 HAYATİ TEKİN ÜNİVERSİTE MİMAR

SAMSUN 3 NESLİHAN HANCIOĞLU ÜNİVERSİTE EMEKLİ

SAMSUN 4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

SAMSUN 5 ŞABAN SEVİNÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ

SAMSUN 6 FATMA NECİLE ÇOKAY ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ

SAMSUN 7 ATIF TOMRUKÇU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS

SAMSUN 8 ŞEVKİ YILMAZ İLKOKUL MÜTEAHHİT

SAMSUN 9 MEHMET ATALAY ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

 

SİİRT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

SİİRT 1 FIRAT SOYSAL LİSE SERBEST

SİİRT 2 CİNDİ EREN LİSE EMEKLİ

SİİRT 3 KAMİLE BALCI LİSE ANTRENÖR

 

SİNOP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ ÜNİVERSİTE EKONOMİST

SİNOP 2 MUSTAFA ACUN LİSE EMEKLİ

 

SİVAS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

  • 1-Ali Akyıldız
  • 2-Haydar Gölbaşı
  • 3-Ulaş Karasu
  • 4-Filiz Gür
  • 5-Mehmet Kavas

 

 

ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ŞANLIURFA 1 ALİ MURAT BUCAK LİSE TİCARET

ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

ŞANLIURFA 3 RESUL BEBE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

ŞANLIURFA 4 SEDAT SAĞIR ÜNİVERSİTE İŞADAMI

ŞANLIURFA 5 İSMAİL BAHÇACIÜNİVERSİTEEMEKLİ

ŞANLIURFA 6 MAHMUT HAN ŞAHİN LİSE SERBEST

ŞANLIURFA 7 AKİLE YEKTAŞ LİSE HEMŞİRE

ŞANLIURFA 8 MUZAFFER YİĞİTBAŞI LİSE GAZETECİ

ŞANLIURFA 9 KEMAL EŞSİZ LİSE ESNAF

ŞANLIURFA 10 AHMET HELVACI LİSE SERBEST

ŞANLIURFA 11 LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK LİSE ÇİFTÇİ

ŞANLIURFA 12 CANER ÇAMLIBEL ORTAOKUL SERBEST

 

ŞIRNAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ŞIRNAK 1 ABDULLAH GÜKÇE ORTAOKUL SERBEST

ŞIRNAK 2 AGİT AYKUT İLKOKUL SERBEST

ŞIRNAK 3 HAVA ADİYAMAN İLKOKUL EV HANIMI

ŞIRNAK 4 ŞAHİN ZİREK İLKOKUL SERBEST

 

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK ÜNİVERSİTE EKONOMİST

TEKİRDAĞ 2 CANDAN YÜCEER ÜNİVERSİTE DOKTOR

TEKİRDAĞ 3 EMRE KÖPRÜLÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT

TEKİRDAĞ 4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS

TEKİRDAĞ 5 ARZU MANDALI SUCU YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ

TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN TERZİ ÜNİVERSİTE EMEKLİ

 

TOKAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

TOKAT 1 ORHAN DÜZGÜN ÜNİVERSİTE DOKTOR

TOKAT 2 GÜLPERİ COŞAR ÜNİVERSİTE EMEKLİ

TOKAT 3 MİNE BAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

TOKAT 4 SİNAN YAVUZ YAVAŞ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS

TOKAT 5 TAHİR YILDIRIM LİSE EMEKLİ

 

TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

TRABZON 1 HALUK PEKŞEN ÜNİVERSİTE AVUKAT

TRABZON 2 ALİ TÜREN ÖZTÜRK YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS

TRABZON 3 AHMET KAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

TRABZON 4 MURAT ÖZÇİLİNGİR ÜNİVERSİTE ESNAF

TRABZON 5 YAVUZ KARAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ

TRABZON 6 MUSTAFA AYDIN ÜNİVERSİTE UZMAN

 

TUNCELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

TUNCELİ 1 SANİYE BARUT ÜNİVERSİTE AVUKAT

TUNCELİ 2 GÜRSEL EROL LİSE SERBEST

 

UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

UŞAK 1 ÖZKAN YALIMLİSESERBEST

UŞAK 2 İSMET AKIN ÜNİVERSİTE İŞADAMI

UŞAK 3 MUSTAFA AYDIN ÜNİVERSİTE VETERİNER

 

VAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

VAN 1 NADİR KARTAL ÜNİVERSİTE ECZACI

VAN 2 ERKAN NÜKTE ÜNİVERSİTE ECZACI

VAN 3 GÜRGİN ASLAN YÜKSEKOKUL TEKNİKER

VAN 4 HATİCE GÜLENOĞLU LİSE SERBEST

VAN 5 GÜLCAN İNCE LİSE SERBEST

VAN 6 HAYRULLAH IRTAK LİSE ESNAF

VAN 7 ABUBEKİR YEŞİLOVA ÜNİVERSİTE SOSYOLOG

VAN 8 MUHTAR ERDOĞAN LİSE SERBEST

 

YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

YALOVA 1 MUHARREM İNCE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

YALOVA 2 MURAT OCAK ORTAOKUL SERBEST

 

YOZGAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

YOZGAT 1 HASAN ASLAN NURDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI

YOZGAT 2 ZEYNEP KILINÇARSLAN LİSE İŞKADINI

YOZGAT 3 GÜLHANIM CEYLAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ

YOZGAT 4 HATİCE AÇIKGÖZ LİSE EV HANIMI

 

ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

ZONGULDAK 1 ŞERAFETTİN TURPCU ÜNİVERSİTE MİMAR

ZONGULDAK 2 ÜNAL DEMİRTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

ZONGULDAK 3 DENİZ YAVUZYILMAZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

ZONGULDAK 4 HARUN AKIN LİSE İŞADAMI

ZONGULDAK 5 ALİ İHSAN KÖKTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT

 

haber, CHP, 1, Kasım, Aday, Listesini, YSK, ya, Teslim, Etti!, İşte, Listenin, Detayları, haberler, haberi, haberleri, HABER, HABERLER, Radyo Ve Televizyon Üst Kurulu, Radyo Televizyon Üst Kurulu, Amerika Birleşik Devletleri, Adalet Ve Kalkınma Partisi, Ferit Mevlüt Aslanoğlu, Milletvekili Aslanoğlu, Boğaziçi Üniversitesi, Merkez Yürütme Kurulu, Milletvekili Aksünger, Türkiye Cumhuriyeti, Yüksek Seçim Kurulu, Gamze Akkuş İlgezdi, Milletvekili Baykal, Kemal Kılıçdaroğlu, Mehmet Vedat Melik, Chp Parti Meclisi, Milletvekili İnce, Abdüllatif Şener, Mevlüt Aslanoğlu, Mehmet Bekaroğlu, Mehmet Burak Cop, Utku Çakırözer, Koray Çalışkan, Seyhan Erdoğdu, Erdal Aksünger, Muharrem İnce, Kahramanmaraş, Murat Özçelik, Bülent Tezcan, Ercan Karakaş, Yakup Akkaya, Milletvekili, Deniz Baykal, Bakanı Şener, Kılıçdaroğlu, Vedat Melik, İhsan Özkes, Fevzi Gümüş, Ali Balkız, Diyarbakır, Cemal Şan, Umut Oran, Eskişehir, Şanlıurfa, AK Parti, Ak Parti, Istanbul, İstanbul, Danışman, Türkiye, Amerika, Antalya, Siyaset, Kayseri, Ardahan, Malatya, Akparti, Yalova, Elazığ, Ankara, Fatih, İzmir, Musul, Urfa, Rize, Bolu, Rtük, Rtük, Myk, Ysk, Abd, Van, Akp

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Dikkat! Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Chp Genel Başkan Yardımcısı Erdoğdu:19 Kasım 2017 Pazar 10:43
  • Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan:18 Kasım 2017 Cumartesi 21:03
  • Bakan Kaya'dan, Martı'ya Tebrik18 Kasım 2017 Cumartesi 19:23
  • Mhp Genel Başkanı Bahçeli:18 Kasım 2017 Cumartesi 17:43
  • Yüzyılın Sporcusu Vefat Etti18 Kasım 2017 Cumartesi 16:03
  • Chp'li Erol'dan Öğrencilere Destek17 Kasım 2017 Cuma 15:38
  • Toraman Ak Parti Sivas İl Bakanlığına Aday!17 Kasım 2017 Cuma 14:57
  • Başbakan Yıldırım Şırnak'ta17 Kasım 2017 Cuma 09:38
  • 8. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu Ve Sergisi16 Kasım 2017 Perşembe 13:53
  • Genç Siyasetci 10 Günde 85 Köy Gezdi!15 Kasım 2017 Çarşamba 17:54
  • ÖZEL İÇERİK
      1/20
      ÜYE İŞLEMLERİ
      Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Sivas Bülteni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
      Tel : 0 505 152 45 78