• BIST 89.955
  • Altın 145,546
  • Dolar 3,5984
  • Euro 3,9105
  • İstanbul 8 °C
  • Ankara 9 °C

AK Partide 50 İlçe Belediye Başkan Adayları belli oldu!

Ak parti açıklanan İlçe belediye başkan adaylarının sıralı tam listesi. AK Parti ilçe Belediye başkan adayları 50 ilin listesi belli oldu. Listenin yarın tamamlanması bekleniyor.
AK Partide 50 İlçe Belediye Başkan Adayları belli oldu!

İnternet sitelerine sızan listeye göre AK Parti'nin belediye başkan adaylarının kesinleştiği ifade ediliyor. Resmi bir açıklama olmadığı için bu liste doğru olabileceği gibi manipülasyon amaçlı da piyasaya verilmiş olabilir. 


İşte iddia edilen ve doğruluğu teyit edilmeyen "AK parti başkan adayları sıralı tam liste, Yerel seçim 30 Mart 2014 Listesi."

 


 

 AK PARTİ İSTANBUL İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 

 

 Esenyurt – Necmi Kadıoğlu

 Silivri – Hüseyin Turan

 Adalar – Çoşkun Özden

 Çatalca – Selim Düşkünler

 Avcılar – Bayram Şenocak

 Başakşehir – Fatih Bolcan

 Sultangazi – Cahit Altunay

 Küçükçekmece – Timuçin Oğuz

 Büyükçekmece – Murat Hazıroğlu

 Beylikdüzü – Vehbi Orakçı

Bağcılar – Lokman Çağırıcı

Esenler – Tevfik Göksu

 Güngören – Ş.Yücel Karaman

 Bahçelievler – Faruk Çetin

 Bayrampaşa – Hasan Türksel

 Gaziosmanpaşa – İsmail Ergüneş

Eyüp – Hayrettin Çelik

 Fatih – Mustafa Demir

 Kağıthane – Fazlı Kılıç

 Kadıköy – Hurşit Yıldırım

 Zeytinburnu – Murat Aydın

 Beykoz – Mustafa Tahmaz

 Sarıyer – Selami Uzun

 Kartal – Ebubekir Taşyürek

 Üsküdar – Hilmi Türkmen

 Sancaktepe – İsmail Erdem

 Ümraniye – Kadir Gurbetçi

 Çekmeköy – Ahmet Poyraz

 Sultanbey – Hüseyin Keskin

 Maltepe – Edibe Sözen

 Pendik – Davut Çakır

Şile – Can Tabakoğlu

 Tuzla – Şadi Yazıcı

Beşiktaş – Z.Abidin Okul

 Arnavutköy – Abdullah Demirhan

 

 ANKARA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


 Altındağ – Veysel Tirkayi

 Mamak – Mesut Akgül

 Akyurt – Gültekin Ayantaş

Keçiören – Mustafa Ak

 Çamlıdere – H.Caner Can

 Çubuk – Tuncay Acehan

 Sincan – Mustafa Tuna

 Kazan – Lokman Ertürk

 Elmadağ – Gazi Şahin

 Beypazarı – Cengiz Özalp

 Pursaklar – Selçuk Çetin

 Çankaya – Saffan Kılınç

AK PARTİ RİZE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


Fındıklı – Adnan Özbalaban

Çamlıhemşin – Osman Haşimoğlu

İkizdere – Hasan Köseoğlu

Hemşin – Kazım Bekar

Güneysu – Halil Turan

Çayeli – Atilla Esmen

İyidere – Ahmet Mete

Pazar – Ahmet Basa

Ardeşen – Hakan Gültekin

Derepazarı – Yakup Samangül

Kalkandere – Nihat Çolak

ADANA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


 Sarıçam – Ahmet Zenbilci

 Yüreğir – Mahmut Çelikcan

 Seyhan – Zihni Aldırmaz

 Çukurova – Cüneyt Karaaslan

 Kozan – Kazım Özgan

 Yumurtalık – Turgut Erişmen

 Aladağ – Halil Şahin

 Pozantı – Ramazan Demir

 Feke – Burhan Şengün

 Saimbeyli – Mustafa Uyanık

 

 ANTALYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


 Kepez – Hakan Tütüncü

 Muratpaşa – Cihan Bulut

 Döşemealtı -  Nurettin Tursun

 Aksu -  Ali Akcan

 Gazipaşa – Ahmet Büyükakça

 Kaş – Mustafa Şalvarlı

Kemer – Yusuf Üras

 Manavgat – Recep Barut

 Alanya – Hüseyin Güney

 Elmalı – Ümit Öztekin

 Korkuteli – Mustafa Akdeniz

 Konyaaltı – Osman Ali Eciş

Kumluca – Hüsamettin Çetinkaya

İbradı – Muharrem Kaya

 Demre – Süleyman Topçu

 Gündoğmuş – Mehmet Özeren

 Finike – Nail Dülgeroğlu

 Serik -  Ramazan Etli

 Akseki – İsmet Uysal

 

AK PARTİ MALATYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


 Arapgir – Haluk Cömertoğlu

 Arguvan -  Vahap Doğan

 Darende – Süleyman Eser

 Doğanşehir – Vahap Küçük

 Kuluncak – Mehmet Boyraz

 Hekimhan -  Kemal Deniz

 Doğanyol -  Recep Gülbey

 Akçadağ – Ali Kazgan

 Battalgazi – Murat Nalçacı

Yeşilyurt -  Hacı Uğur Polat

 Yazıhan -  Nevzat Öztürk

 Pütürge – Çetin Akköse

 Kale – Murat Koca

 

AK PARTİ ŞANLIURFA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


 Ceylanpınar – Murat Çoşkunkan

 Bozova – Hasan Arusoğlu

 Hilvan – Aslan Ali Bıyık

 Harran – Mehmet Özyavuz

 Birecik – M.Faruk Pınarbaşı

K.Köprü – Mustafa Yavuz

 Viranşehir – Mehmet Ekinci

 Akçakale – Ahmet Akay

 Eyyübiye – Hasan Cece

 Siverek – Resul Yılmaz

 Haliliye – Mustafa Zahit

 Halfeti – Nihat Özdal

 Suruç – Necdet Kılıç

 

AK PARTİ MERSİN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


 Tarsus – Hakkı Meniz

 Mut – Murat Oktan

 Aydıncık – Ferat Aktan

 Toroslar – Ender Turhan

 Akdeniz – Niyazi Altun

 Silifke – Cafer Selvi

 Erdemli – Rahmi Erdem

 Mezitli – Nuri Hocaoğlu

İzmit – Nevzat Doğan

 Gölcük – Mehmet Ellibeş

 

AK PARTİ İZMİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


 Seferihisar – Hamit Nişancı

Karabağlar – Nazmi Kalyoncu

 Aliağa – Tansu Kaya

 Gaziemir – Yıldırım Ulupınar

 Konak – İlknur Denizli

 Bayraklı – Hamza Dağ

Buca – Cemil Şeboy

 Balçova – Melek Eroğlu

 Karşıyaka – Tanfer Kemerli

 Çiğli – Adnan Yılmaz

 Menemen – Bilal Kaplangı

Ödemiş – Mahmut Badem

 Selçuk – Zeynel Bakıcır

 Çeşme – Mustafa Cenger

 Torbalı – Yaşar Görmez

 Dikili – Zafer Afyon

 Menderes – Bülent Soylu

 Kınık – Sadık Doğruer

 Bayındır – Mehmet Kertiş

Narlıdere – Aslan Bilgi

 Güzelbahçe – Vasfi Çakıroğlu

 

AK PARTİ KIRIKKALE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


 Karakeçili – Hüseyin Özçelik

 Bahşili – İbrahim Uyar

 Sulakyurt – Ali Şahin

 Çelebi – Süleyman Uluyol

 Balışeyh – Ali Dedelioğlu

 Yahşihan – Ahmet Sungur

 Delice – Yüksel Yorulmaz

 Çerikli – Nuh Şahin

 

AK PARTİ GİRESUN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


 Yağlıdere -  Abdurrahman Kırhasanoğlu

Şebinkarahisar -  Şahin Yılancı

Çamoluk -  Savaş Akarçeşme

 Dereli -  Kazım Zeki Şenlikoğlu

 Güce -  Aytekin Geçgel

 Espiye – Mustafa Karadere

 Eynesil – Çoşkun Somuncuoğlu

 Çanakcı – Ali Bilge

 Tirebolu – Ömer Hıdır

 Alucra – Durmuş Canikli

 Görele – Tolga Erener

 Bulancak – Kadir Aydın

AK PARTİ ESKİŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 

 Alpu – Rafet Demirtaş

Beylikova – Özkan Alp

 Günyüzü – Mehmet Remzi Arayıt

 Han – Mustafa Pekak

 Sarıcakaya – Hüseyin Çam

 Odunpazarı – Nedim Öztürk

 Tepebaşı – Orhan Soydaş

 

AK PARTİ TRABZON İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


Yomra -  İbrahim Sağıroğlu

 Arsin -  Erdem Şen

 Araklı -  Recep Çebi

 Sürmene -  Fikri Usta

 Köprübaşı -  Ali Riza Efendioğlu

 Ortahisar – A.Metin Genç

 Of -  Murat Saral

 Hayrat -  Mehmet Nuhoğlu

 Çaykara -  Namık Kemal Gedikoğlu

 Dernekpazarı -  Cevdet Cemal Kansız

 Maçka -  Koray Koçhan

 Akçaabat -  Şefik Türkmen

 Çarşıbaşı -  Coşkun Yılmaz

 Vakfıkebir -  Muhammet Balta

 Beşikdüzü -  Metin Kalay

 Tonya -  Ahmet Kurt

 Düzköy -  Salih Bakal

Şalpazarı -  Necati Selvitop

 

AK PARTİ KONYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


 Selçuklu – Uğur İbrahim Altay

 Karatay – Mehmet Hançerli

 Meram – Serdar Kalaycı

Ereğli – Ömer Öğer,Özkan Özgüven

 Ilgın – H.İbrahim Oral

 Beyşehir – İzzet Taşçı

Akşehir – Abdulkadir Oğul

 Karapınar – Mehmet Yaka

 Sarayönü – Şükrü Tınas

 

AK PARTİ KÜTAHYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


 Pazarlar – Bilal Demirci

 Hisarcık – Nihat Helvacı

Altıntaş – Ferit Karabulut

 Zafertepe – Arif Teke

 Emet – Mustafa Koca

 

AK PARTİ MANİSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


Şehzadeler – Ömer Faruk Çelik

 Yunus Emre – Hayrullah Solmaz

 Akhisar – Salih Hızlı

Ahmetli – Ahmet Alan

 Kula – Selim Aşgın

 Saruhanlı – Hüseyin Yaralı

Turgutlu – Serhat Orhan

 Soma – Hasan Ergene

 Göredes – Muhammed Akyol

 Kırkağaç – Yaşar Gedüz

 Köprübaşı – Zafer Mergen

 

AK PARTİ ORDU İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


 Çatalpınar – Nuhil Kiremitçi

 Çaybaşı – Zekeriya Sarıkoca

 Fatsa – Hüseyin Anlayan

 Gülyalı – Talip Şen

 Mesudiye – İsa Gül

 Altınordu – Engin Tekintaş

Aybastı – İzzet Gündoğar

 Akkuş – İsa Demirci

 Çamaş – Mahmut Ayparçası

Perşembe – Selami Çarkçı

 İkizce – Kemal Kalyoncu

 Kabataş – Yakup Yılmaz

 Ünye – Ahmet Arpacıoğlu

 Kumru – Ticabi Civelek

 Korgan – Sebahattin Bol

 Gülköy – Ali Kemal Mert

 Gürgentepe – Yener Yalçınkaya

 Ulubey – Sait İnan

 

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


 Emirdağ – Cengiz Pala

 Sandıklı – Ziya Dazkır

 Sultandağı – Metin Kumcu

 Dinar – Yaşar Yener Emeksiz

 Başmakcı – Ata Gündüz Kurşun

İhsaniye – Lokman Ekici

Şuhut – Recep Bozkurt

 Çay – Mevlüt Çınar

 Bolvadin – Ömer Dayı

Çobanlar – Ali Altıntaş

Bayat – Erol Bulut

 

AK PARTİ SAKARYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 


 Adapazarı – Süleyman Dişli

 Serdivan – Yusuf Alemdar

 Arifiye – İsmail Karakullukçu

 Geyve – Murat Kaya

 Akyazı – Şener Bayraktar

 Kaynarca – Zeynur Özel

 Taraklı – Tacettin Karaman

 Pamukova – Cevat Keser

 Erenler – Ahmet Çil

AK PARTİ BALIKESİR İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 

 Kepsut – İsmail Cankul

 Burhaniye – Necdet Uysal

 Karesi – Yücel Yılmaz

 Altıeylül – Zekai Kafaoğlu

AK PARTİ ÇORUM İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 

 Sungurlu – Selahatin Uzunkaya

 Alaca – M.Esat Yılmaz

İskilip – Ahmet Ertekin

 Osmancık – Bekir Yazıcı

Oğuzlar – Ali Uyanık

 Kargı – Zeki Şen

 Mecitözü – Yaşar Kabakcı

Ortaköy – Taner İspir

 Boğazkale – Osman Tangazoğlu

 Laçin – Erdal Altundaş

Uğurludağ – Kenan Genç

 Bayat – Mustafa İnce

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 

 Afşin – Mehmet Fatih Güven-Fazlı Aydoğan-Duran Demir

 Dulkadiroğlu – Necati Okay

AK PARTİ ARDAHAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 

 Posof – Bedrettin Çakıcı

Damal – Nevriye Derdiyok

 Çıldır – Mehmet Fatih Kılınç

 Hanak – Taşdemir Çoban

 Göle – Akın İsmailoğlu

AK PARTİ DÜZCE İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 

 Gölyaka – YakuİLp Demircan

 Yığılca – Fikret Çıracı

Cumayeri – Recep Tuna

 Konuralp – Talip Çabukoğlu

 Akcakoca – Cüneyt Yemenici

 Kaynaşlı – Osman Usta

 Beyköy – Hakan Uykusuz

 Gümüşova – Ersoy Gündoğdu

AK PARTİ VAN İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 

 Gürpınar – Fuat Atan

 Bahçesaray – Muhammed Orhan

 Gevaş – Sinan Hakan

 Çaldıran – Ferman Yıldırım

 Edremit – Abdulhekim Karabıyık

 Özalp – Zeki Erbulun

 Tuşba – Fevzi Özgökçe

 Erçiş – Abdulehad Arvas

 Saray – Metin Özarslan

İpekyolu – Abdulmenav Keyifli

 Çatak – Emin Babur

AK PARTİ MUĞLA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 

 Menteşe – Mestan Yayman

 Seydikemer – Adem Ayat

 Milas – Hürol Önder

 Bodrum – Mustafa Paşalı

Marmaris – Mehmet Tugay

 Yatağan – Mustafa Toksöz

 Köyceğiz – Kamil Ceylan

 Datça – Mehmet Cennet

 Kavaklıdere – Mehmet Demir

 Ortaca – Salih Özdemir

AK PARTİ BURSA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI 

 Nilüfer – Mustafa Esgin

 Harmancık – Mustafa Çetinkaya

 Büyükorhan – Hasan Taş

Orhaneli – İrfan Tatlıoğlu

 Karacabey –

sivas muhtar adayları, sivas muhtarlar

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Dikkat! Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Adalet Bakanı Bozdağ Yozgat'ta26 Mart 2017 Pazar 11:08
  • Kültür Ve Turizm Bakanı Avcı:25 Mart 2017 Cumartesi 22:08
  • Halk Oylamasına Doğru25 Mart 2017 Cumartesi 21:38
  • Türk Milletvekiline Avrupa Konseyi'nden Önemli Görev25 Mart 2017 Cumartesi 08:33
  • MHP'li Kaya: 'Başkanlığa Hayır' Programı İçin Sivas'ta Salon Bulamadık25 Mart 2017 Cumartesi 08:30
  • Mhp Genel Başkan Yardımcısı Karakaya:25 Mart 2017 Cumartesi 01:08
  • Çevre Ve Şehircilik Bakanı Özhaseki:24 Mart 2017 Cuma 22:18
  • Kültür Ve Turizm Bakanı Avcı:24 Mart 2017 Cuma 19:53
  • Halk Oylamasına Doğru24 Mart 2017 Cuma 10:23
  • Halk Oylamasına Doğru24 Mart 2017 Cuma 10:08
  • ÖZEL İÇERİK
    • Özel İçerik
    1/20
    ÜYE İŞLEMLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Sivas Bülteni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0 505 152 45 78