• BIST 108.392
  • Altın 143,552
  • Dolar 3,5328
  • Euro 4,1224
  • İstanbul 22 °C
  • Ankara 30 °C

AK Parti 13 İlin İlçe Belediye Başkanlarını Açıkladı

Ak Parti\'de Ankara, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Konya, Kayseri, Malatya, Manisa, Kocaeli, Gaziantep Büyükşehir Belediye\'lerinin ilçe belediye başkan adayları açıklandı.
AK Parti 13 İlin İlçe Belediye Başkanlarını Açıkladı

51 İLDE İLÇE ADAYLARI HAFTA SONU AÇIKLANACAK

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı. Şahin geri kalan 51 ilin ilçe belediye başkan adaylarının hafta sonuna kadar açıklanacağını bildirdi.

AK PARTİ Ankara İLÇE ADAYLARI

Akyurt: Gültekin Ayantaş

Altındağ: Veysel Tiryaki

Ayaş: Bülent Taşan

Bala: İbrahim Gürbüz

Beypazarı: Tuncer Kaplan

Çamlıdere: Hazım Caner Can

Çankaya: Barış Aydın

Çubuk: Tuncay Acehan

Elmadağ: Gazi Şahin

Etimesgut: Rıza Gezer

Evren: Abdülkadir Demirci

Gölbaşı: Fatih Duruay

Güdül: Havva Yıldırım

Haymana: Hacı Aysu

Kalecik: Filiz Ulusoy

Kazan: Lokman Ertürk

 

sivas haber

Keçiören: Mustafa Ak

Kızılcıhamam: Muhittin Güney

Mamak: Mesut Akgül

Nallıhan: Mehmet Mete

Polatlı: Yakup Çelik

Pursaklar: Selçuk Çetin

Sincan: Mustafa Tuna

Ş.Koçhisar: Gerda Polat

Yenimahalle: Adem Ceylan

AK PARTİ GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI

Araban: Mehmet Özdemir

Islahiye: Kemal Vural

Karkamış: Nuh Kocaarslan

Nizip: Hacı Fevzi Akdoğan

Nurdağı: Mehmet Yıldırır

Oğuzeli: Süleyman Akgün

Şahinbey: Mehmet İhsan Tahmazoğlu

Şehitkamil: Mehmet Rıdvan Fadıloğlu

Yavuzeli: Mustafa Kemal Sakaroğlu

AK PARTİ KAYSERİ İLÇE ADAYLARI

Akkışla: Ali Ergül

Bünyan: Şinasi Gülcüoğlu

Develi: Mehmet Cabbar

Felahiye: Vural Coşkun

Hacılar: Doğan Ekici

İncesu: Zekeriya Karayol

Kocasinan: Mustafa Çelik

Melikgazi: Memduh Büyükkılıç

Özvatan: Nasip Aksoy

Pınarbaşı: Yusuf Kemal Altıparmak

Sarıoğlan: Ali Taştan

Sarız: Ömer Akpınar

AK PARTİ BURSA İLÇE ADAYLARI

Nilüfer: Mustafa Esgin

Harmancık: Mustafa Çetinkaya

Büyükorhan: Hasan Taş

Orhaneli: İrfan Tatlıoğlu

Karacabey: Ali Özkan

Keles: Metin Teke

Gürsu: Cüneyt Yıldız

İznik: Osman Sargın

Yıldırım: İsmail Hakkı Edebali

Osmangazi: Mustafa Dündar

Gemlik: Refik Yılmaz

Yenişehir: Süleyman Çelik

Mustafakemalpaşa: Sadi Kurtulan

Kestel: Yener Acar

İnegöl: Alinur Aktaş

Mudanya: Arif Bayrak

Orhangazi: Neşet Çağlayan

AK PARTİ MALATYA İLÇE ADAYLARI

Battalgazi: Selahattin Gürkan

Yeşilyurt: Hacı Uğur Polat

Akçadağ: Ali Kazgan

Arapgir: Haluk Cömertoğlu

Arguvan: Vahap Doğan

Hekimhan: Kemal Deniz

Darende: Dr. Süleyman Eser

Doğanşehir: Vahap Küçük

Doğanyol: Recep Gülbey

Kale: Cemal Akdemir

Kuluncak: Mehmet Boyraz

Pütürge: Mehmet Polat

Yazıhan: Nevzat Öztürk

AK PARTİ KOCAELİ İLÇE ADAYLARI

İzmit: Nevzat Doğan

Derince: Ali Haydar Bulut

Körfez: İsmail Baran

Başiskele: Hüseyin Ayaz

Gebze: Adnan Köşker

Karamürsel: İsmail Yıldırım

Gölcük: Mehmet Ellibeş

Darıca: Şükrü Karabacak

Kartepe: Hüseyin Üzülmez

Çayırova: Şevki Demirci

Dilovası: Ali Totar

Kandıra: Ünal Köken

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ İLÇE ADAYLARI

Onikişubat: Hanefi Mahçiçek

Dulkadiroğlulları: Necati Okay

Elbistan: Durmuş Küçük

Andırın: Baki Tezcan Afşin

Afşin: Mehmet Fatih Güven

Göksun: Hüseyin Coşkun Aydın

Pazarcık: Yakup Hamdi Bozdağ

Türkoğlu: Osman Okumuş

Ekinözü: Nuri Çeleğen

Nurhak: Ali Uzun

Çağlayangeçit: Üzeyir Kızılseki

AK PARTİ KONYA İLÇE ADAYLARI

Ahırlı: İsa Akgül

Akören: Muzaffer Tuzlukçu

Akşehir: Salih Akkaya

Altınekin: Ali Poçan

Beyşehir: Murat Özaltun

Bozkır: İbrahim Gün

Cihanbey: Mehmet Kale

Çeltik: Mehmet Ekizoğlu

Çumra: Mehmet Oğuz

Derbent: Hamdi Acar

Derebucak: Ahmet Kısa

Doğanhisar: Möer Kayhan

Emirgazi: Süleyman Kaygısız

Ereğli: Özkan Özüven

Güneysınır: İsmail Özcan

Hadim: Ahmet Hadimoğlu

Halkapınar: Mesut Önder

Hüyük: Mehmet Şahin

Ilgın: Halil İbrahim Oral

Kadınhan: Mehmet Nuri Ödük

Karapınar: Mehmet Yaka

Karatay: Mehmet Hançerli

Kulu: Ahmet Yıldız

Meram: Fatma Toru

Sarayönü: Nafiz Solak

Selçuklu: Uğur İbrahim Altay

Seydişehir: Mehmet Tutal

Taşkent: Osman Arı

Tuzlukçu: Mustafa Sak

Yalınhüyük: Hasan Koçer

Yunak: Abdullah Emre Demirhan

AK PARTİ DENİZLİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

Acıpayam: Hulusi Şevkan

Babadağ: Salim Demirezen

Baklan: Yusuf Gülsever

Bekilli: Yaşar Halil Yiğit

Beyağaç: Mustafa Akçay

Bozkurt: Ali Kavsara

Buldan: Ahmet Kırık

Çal: Osman Saruhan

Çameli: Cengiz Arslan

Çardak: Mahmut Öztürk

Çivril: Gürvan Güven

Güney: Halil Ayhan

Honaz: Turgut Devecioğlu

Kale: Erkan Hayla

Merkezefendi: Muhammed Subaşıoğlu

Pamukkale: Hüseyin Gürlesin

Sarayköy: Ahmet Necati Özbaş

Serinhisar: Mehmet Kobaş

Tavas: Turhan Veli Akyol

AK PARTİ MANİSA İLÇE ADAYLARI

Ahmetli: Ahmet Alhan

Akhisar: Salih Hızlı

Alaşehir: Adnan Özdişçi

Demirci: Selami Selçuk

Gölmarmara: Kamil Öz

Gördes: Muhammed Akyol

Kırkağaç: Yaşar İsmail Gedüz

Köprübaşı: Zafer Mergen

Kula: Selim Aşkın

Salihli: Hüsnü Tuğrul

Sarıgöl: Ali Aybal

Saruhanlı: Hüseyin Yaralı

Selendi: Muhammed Akcan

Soma: Hasan Ergene

Şehzadeler: Ömer Faruk Çelik

Turgutlu: Mustafa Serhat Orhan

Yunusemre: Mehmet Çerçi

AK PARTİ ANTALYA İLÇE ADAYLARI

Akseki: İsmet Uysal

Aksu: Halil Şahin

Alanya: Hasan Sipahioğlu

Demre: Süleyman Topçu

Döşemealtı: Nurettin Tursun

Elmalı: Ümit Öztekin

Finike: Nail Dülgeroğlu

Gazipaşa: Adil Çelik

Gündoğmuş: Mehmet Özeren

İbradı: Muharrem Kaya

Kaş: Halil Kocaer

Kemer: Yusuf Uras

Kepez: Hakan Tütüncü

Konyaaltı: Remzi Sadi

Korkuteli: Mustafa Akdeniz

Kumluca: Hüsamettin Çetinkaya

Manavgat: Recep Barut

Muratpaşa: Cihan Bulut

Serik: Ramazan Çalık

AK PARTİ DİYARBAKIR İLÇE ADAYLARI

Bağlar: Alaattin Parlak

Bismil: Ali İhsan Merdanoğlu

Çermik: Mehmet Akdağ

Çınar: Mehmet Ali Arzu

Çüngüş: Zübeyir Arslanca

Dicle: Mehmet Faysal Ensarioğlu

Eğil: Mehmet Karakaş

Ergani: Abbas Hüseyinoğlu

Hani: Mehmet Fatih Kayhan

Hazro: Faruk İncel

Kayapınar: Mehmet Zülküf Güneli

Kulp: Abdullah Özgen

Lice: Mehmet Sait Demir

Silvan: Garip Gündoğdu

Sur: Abdurrahman Kurt

Yenişehir: Sıbgatullah Seydaoğlu

AK PARTİ ERZURUM İLÇE ADAYLARI

Aşkale: Enver Başaran

Aziziye: Muhammed Cevdet Orhan

Çat: Melik Yaşar

Hınıs: Sebahattin Kızıltaş

Horasan: Abdulhatem Bastem

İspir: Osman Çakır

Karaçoban: Sedat Gümüş

Karayazı: Seyfettin Kırık

Köprüköy: Osman Belli

Narman: Yücel Ahmet İşleyen

Oltu: İbrahim Ziyrek

Olur: Rüstem Polat

Palandöken: Orhan Bulutlar

Pasinler: Ünsal Sertoğlu

Pazaryolu: Recep Kaplan

Şenkaya: Görbil Özcan

Tekman: Müfit Bingöl

Tortum: Hasan Çakmak

Uzundere: Muhammet Halis Özsoy

Yakutiye: Ali Korkut

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Dikkat! Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Mhp Sivas İl Başkanı Navruz, Güven Tazeledi09 Temmuz 2017 Pazar 18:33
  • Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş:07 Temmuz 2017 Cuma 23:13
  • Hüda Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu:06 Temmuz 2017 Perşembe 22:58
  • Ak Parti Eskişehir Milletvekili Ve Akpm Üyesi Günay:30 Haziran 2017 Cuma 16:48
  • Kalkınma Bakanı Elvan, Karaman'da:29 Haziran 2017 Perşembe 16:58
  • Milli Eğitim Bakanı Yılmaz:29 Haziran 2017 Perşembe 12:18
  • Adalet Bakanı Bozdağ Yozgat'ta28 Haziran 2017 Çarşamba 15:48
  • Kültür Ve Turizm Bakanı Avcı:27 Haziran 2017 Salı 16:38
  • Bozdağ Yozgat'ta Bayramlaşma Programına Katıldı26 Haziran 2017 Pazartesi 22:33
  • Adalet Bakanı Bozdağ: (2)26 Haziran 2017 Pazartesi 21:03
  • ÖZEL İÇERİK
    • Özel İçerik
    1/20
    ÜYE İŞLEMLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Sivas Bülteni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0 505 152 45 78